Egyesület

Megalakult óvodánk egyesülete, a „PIPITÉR ÓVODA GYERMEKEIÉRT EGYESÜLET” melynek célja:

• A Pipitér Óvoda dolgozói és a szülők összefogásának elősegítése, koordinálása az óvodai nevelési program minél sikeresebb megvalósítása érdekében.
  • A német nemzetiségi nyelvi ismeretek, a Montessori szellemű pedagógiai és a kézművesség, mint nevelési prioritások érvényre juttatása.
  • Az óvodánkba járó gyermekek életének színesebbé tétele.
  • A Szülői Közösség támogatásának elérése, az óvoda tárgyi feltételeinek fejlesztése érdekében.
  • Az óvodában folyó hagyományos és speciális nevelőprogramok támogatása.
  • A hátrányos helyzetben lévő óvodásaink támogatása annak érdekében, hogy olyan fakultatív óvodai programoknak is részesei lehessenek, amelyeket anyagi körülményeik miatt nem tudnának igénybe venni.

Az egyesület elnöke: Czetterné Pék Mónika

Kedves Szülők!

Kérjük, hogy támogassák óvodánk egyesületét adójuk 1%-nak felajánlásával!

Egyesület neve: Pipitér Óvoda Gyermekeiért Egyesület

Adószám: 18508132-1-18

Az egyesület számlaszáma: 58900088-11-029496 (Kis – Rába menti Takarékszövetkezet)

Adományaikat és segítő szándékukat ezúton is köszönjük!